SorgulamaKurdu

Xiaomi Garanti Sorgulama

Ülkemizde Xiaomi markalı Türkiye garantili cihazların yetkili servis hizmetleri Miui, Genpa, Ouna ve Evofone firmaları tarafından yapılır. Aldığınız cihaz Xiaomi Türkiye garantiliyse cihazın garanti hizmeti bu firmalardan biri tarafından sağlanır.

Xiaomi Garanti Sorgulama

Xiaomi Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Xiaomi garanti sorgulama yöntemleri şu şekildedir;

 • Xiaomi resmi internet sitesinden sorgulama yapabilirsiniz.
 • Faturadaki yetkili servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Resmi İnternet Sitesinden Cihaz Garanti Sorgulama

Eğer telefon aldıysanız Xiaomi garanti sorgulama İMEİ numarasıyla yapabilirsiniz. “Telefonumun ne kadar garantisi var Xiaomi?” sorunu için yapabilecekleriniz şu şekildedir;

 • Telefon garanti sorgulama için mi.com adresine girin.
 • Doğrulama ekranındaki kutucuğa telefonun İMEİ numarasını yazın.
 • Doğrulama kodunu da yazdıktan sonra “Verify” butonuna basın.

Telefon orjinalse yeşil bir ikonun yanında “Congratulations!” ile başlayan bir yazı çıkar. Bu yazının üzerinde “This is a …” şeklinde başlayan ve telefonun özelliklerinin bulunduğu bir bilgi çıkar. Telefon orijinal değilse kırmızı renkli bir ikon çıkar.

Xiomi robot süpürge garanti sorgulama ya da Xiaomi scooter garanti sorgulama için şu adımları takip etmeniz gerekir;

 • İlk olarak mi.com adresine tıklayın.
 • Ardından cihaz kutusunun üzerinde yazan 20 haneli güvenlik kodunu yazın.
 • Doğrulama kodunu girin.
 • Son olarak “Verify” butonuna basın.

Telefonda olduğu gibi yeşil renkli sonuçlar cihazın orijinal olduğunu, kırmızı renkli sonuçlar ise cihazın sahte olduğunu gösterir.

Yetkili Servis İle İletişime Geçerek Xiaomi Garanti Sorgulama

Xiaomi Türkiye garantisi nasıl anlaşılır? Cihazı satın aldığınızda size verilen faturada Miui, Genpa, Ouna ya da Evofone yetkili servislerinden birinin iletişim bilgileri yazmalıdır. Faturadaki e-mail adresi ya da telefon numarası ile iletişime geçerek cihazın garanti durumu sorgulanabilir.

 • Miui iletişim Whatsapp destek numarası: 0 850 307 31 71
 • Genpa teknik servis Whatsapp numarası: 0 212 359 03 59
 • Ouno teknik servis iletişim numarası: 0 549 748 28 28
 • Xiaomi garanti sorgulama Evofone teknik servis iletişim numarası: 444 21 18

Bu numaraları arayarak cihazınızın garanti durumunu öğrenebilirsiniz.

Xiaomi Garanti Sorgulama KVK

Satın aldığınız Xiaomi markalı cihazınız KVK güvencesinde ise KVK’nın resmi internet sitesinden fatura ve garanti sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

 • İlk olarak kvk.com adresine girin.
 • Daha sonra cihazın İMEİ numarasını ekrandaki kutucuğa yazın.
 • Doğrulama için size gösterilen görseldeki ürünleri işaretleyin.
 • Son olarak “Sorgula” butonuna tıklayın.

Birkaç saniye içinde cihaza ait tüm bilgiler ekrana gelecektir.

Xiaomi Garanti Sorgulama Genpa

Ülkemizden aldığınız Xiaomi markalı akıllı telefonları Genpa’nın internet adresi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bunun için takip etmeniz gereken aşamalar şu şekildedir;

 • Öncelikle genpateknikservis.com.tr adresine girin.
 • Daha sonra cihazın İMEİ numarasını ekrandaki kutucuğa girin.
 • Son olarak “Göster” butonuna basın.

Böylece Genpa’dan aldığınız ürünlere ait bilgi alabilirsiniz. Ürünün ne kadar garantisi olduğunu bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Xiaomi Garanti Sorgulama Delta

Delta Teknik Servis’ten cihazın garanti durunu öğrenmek için deltaservis.com.tr adresine girmeniz yeterlidir. Bu sayfada istenen bilgileri doğru bir şekilde yazdıktan sonra cihazın orjinallik durumunu öğrenebilirsiniz. Xiaomi Redmi Note 8 garanti sorgulama için ya da firmadan aldığınız diğer cihazlar için bu adresi kullanabilirsiniz.

Xiaomi Kulaklık Orjinallik Sorgulama Nasıl Yapılır?

Xiaomi Garanti Sorgulama Ouno

Ülkemizde Ouno, Xiaomi markası ile anlaşmalı olarak yetkili servis hizmeti vermektedir. Cihaz durumu öğrenmek için ounoservice.com/cihaz-sorgulama adresine girmeniz ve ürün kimlik doğrulaması için gerekli bilgileri yazmanız gerekir.

Datagate Xiaomi Garanti Sorgulama

Datagate garantili Xiaomi cihazlarınızın durumunu öğrenmek için firmanın çağrı merkezini hafta içi her gün 07:30 ile 17:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Datagate iletişim numarası 0 850 200 28 88’dir. Bu numraayı aradığınızda aldığınız ürünle ilgili teknik destek ve bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi İthalatçi Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Satın aldığınız cihazın faturasında paylaştığımız firmaların bilgileri yoksa ve farklı bir firmaya ait garanti kartı çıkarsa cihaz ithalatçı garanti kapsamındadır. Bu durumda faturadaki firmanın iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. İnternet adresi varsa sitesine girerek arama yapabilir ya da mail adresi yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Garantiye Gönderme İşlemleri

Xiaomi cihazınız arızalandığında Xiaomi Yetkili Servisi’nden 7/24 teknik destek alabilirsiniz. Bunun için 0 850 305 19 23 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bu numarayı aradığınızda yetkili kişiler hızlı bir şekilde sorununuzu çözmek için ilgilenirler. Eğer cihazdaki problem telefonla halledilebilecek bir şeyse servise göndermeden telefonla halledilebilir. Ancak sorun daha büyükse cihazınızı ücretsiz bir şekilde garantiye gönderebilirsiniz. Bunun için yetkili servise cihazı elden teslim edebilir ya da satın aldığınız yere giderek garantiye gönderilmesini talep edebilirsiniz.